3.10.07

Fotografia

Tak a od dnes ma budú stotisice mojich fanúšikov zastavovať aj na ulici :))

Na môj blog sa mi totižto podarilo pridať aj celkom schopnú fotografiu. Stačí, stačí, prestante tlieskať, nech môžem dokončiť príspevok...chcem ešte doplniť jednu malú zaujímavosť zo SEO, nech má tento post aj nejakú pridanú hodnotu :).
Mimochodom fotografia na blogu Petra Šoltésa je z mesta zaľúbených pod Ajfelovkou. Konkrétne z Luxemburskej záhrady v Paríži.

Ako rozdielne pozície vznikli po pridaní stránky Worldpicks.eu do Yahoo directory. Pre informáciu, pridanie do Yahoo directory stojí temer 300Dolárov a ŽIADNA istota, že Vás pridajú. Anchor text(klikateľný odkaz na stránku) v odkaze bol "Free betting picks"

Yahoo

Google

Na Yahoo tretí, na Google devätnásty. A to je na Google už postup, pretože dlhšie sa to tam držalo ešte nižšie, v posledných dňoch silno pomohlo Google News. Niektoré datacentrá Google aj dnes ešte držia pozíciu 33.
Ale pozor..prichádza ešte väčšia pecka...

Yahoo

Google

Na Betting picks na Yahoo druhý, na Google tridsiatydeviaty(dislektikom - 39.), a to je opäť už postup, keď ešte väčšina datacentier Google drží údaj až o päťdesiatejôsmej pozícii!


Dúfam, že rovnaký účinok ako mal Yahoo directory na Yahoo, bude mať Google News na Google. Dám vedieť.

4 komentáre:

Anonymný povedal(a)...

"Anchor text(klikateľný odkaz na stránku) v odkaze bol "Free betting picks""

Skusat na Yahoo dir takyto anchor bolo dost naivne :))). Mohol si skusit: "World picks". Aspon by si tam mal to picks oddelene. U Yahoo sa musis vzdy tvarit, akoze anchor, ktory navrhujes je nazov tvojej firmy alebo domeny.

btw: Dalsie otazky na Google news budem asi pokladat uz az mi bude horiet pod ... :)

Peter Šoltés povedal(a)...

Tybi: Nechapem, ved mne to tam s tymto anchorom schvalili!

Anonymný povedal(a)...

Jej ahoj. Dostala som sa sem cez jednu stranku kde spominali prichod Paypalu na Slovensku (hurrah!)

Pozeram, ze si z Kosic a ze si clen Mensy. Tak ahoj kolego :D
Aj ja som z Kosic i ked prave studujem v Bratislave a taktiez som v Mense. Dufam, ze si aktivny clen! :P
Co si nebol na Kosickom stretnuti Mensanov?

Peter Šoltés povedal(a)...

Kristy: Dik za comment. Jasne, PayPal je super...najdes to v predchadzajucich postoch, bolo to tu celkom popularne, zrejme som o prvych famach informoval ako prvy.

Na Kosickom stretnuti som nebol, pretoze som akurat v tie dni nebol v Kosiciach. Ale urcite sa na nejake to stretnutie dam, uz som aj povymienal kontakty s par ludmi z Mensy a trochu s nimi rozpraval. Snad sa nam to podari rozbehat este viac :)))