9.12.06

Google Adsense a Vase contentove weby

Adsense predstavuje moznost, ktorou si moze kazdy webmaster lahko zarobit uz aj v Slovenskom a Ceskom jazyku!

Google AdSense je skvela moznost, ako si zarobit, kazdemu, kto ma co docinenia s webmi. V tejto chvili si Google Adsense moze velmi jednoducho uz aj do svojho blogu umiestnit ktorikolvek blogger a ziskat tak nejake dolare.
Nedavno som dostal odpoved od Google support, ze Google Adsense pre nas jazyk je v testovacej prevadzke. Teraz mi vsak uz prisiel oficialny email....jeho text:

Dobrý deň,S radosťou Vám oznamujeme, že sme spustili AdSense pre obsah v slovenčine.- V prípade, že AdSense pre obsah už používate na stránkach v inom jazyku, reklamný kód môžete teraz pridať aj do stránok v slovenčine.- Ak momentálne používate iba AdSense pre vyhľadávanie postupujte podľa nasledujúceho postupu:

1. Prihláste sa do svojho účtu AdSense na adrese https://www.google.com/adsense
2. Kliknite na záložku 'AdSense pre obsah'
3. Kliknite na tlačítko 'Začnite už dnes'
4. Po zaktualizovaní stránky budete môcť začať generovať reklamný kód, skopírovať a vložiť ho do svojich stránok.Po vložení reklamného kódu začnú Vaše stránky v krátkom čase zobrazovať reklamy.- Ak ešte nie ste účastníkom AdSense programu, prihlášku môžete podať na tejto adrese
https://www.google.com/adsense/g-app-single-1 . Po overení Vašej emailovej adresy posúdime Vašu prihlášku a budeme Vás v priebehu 2 - 3 dní kontaktovať emailom. Ak bude Vaša prihláška schválená, budete sa môcť prihlásiť do Vášho účtu Google AdSense s prihlasovacími údajmi (emailová adresa a heslo), ktoré ste uviedli vo svojej prihláške. Potom budete môcť skopírovať AdSense kód do Vašich webových stránok a začať zobrazovať reklamy. Poznamenávame, že momentálne podporujeme AdSense pre obsah len v jazykoch uvedených na tejto adrese:
http://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=9727 a preto prosíme aby ste Vami vygenerovaný reklamný kód pridali len do stránok v jednom z týchto podporovaných jazykov.Radi Vám pomôžeme dosiahnuť plný potenciál vašej webovej stránky.S pozdravom,Tím Google AdSense
Google spustil svoju platformu na Slovensku v rovnakom case ako aj v Cechach. Uz teraz je mozne vidiet niekolko portalov s Adsense reklamami. Na Slovensku uz Adsense na svoje weby aplikoval napriklad Profutbal.sk, v Cechach Vareni.cz.

Google Adsense vsak nemoze byt zobrazovany na strankach o Gamblingu a Porne.

Zaujimave tiez je, ze mne Google AdSense na jednej z casti Stavky.com zakazali, pre spojitost s gamblingom. Ziadal som presne vysvedlenie. Prisla mi odpoved, ze problem je v banneri na stavkovu kancelariu. Banner som odstranil a reklamu mi povolili. Ked sa vsak pozriem na stranku Profutbal.sk, banner tam je a AdSense je tam tiez. Som teda zvedavy, ci to bude alebo nebude pokracovat.

Žiadne komentáre: