17.7.10

Digg.com s novou verziouDigg.com spustil novú verziu - pre túto chvíľu beta. P
ozvánky každý deň dostávajú ďalší a ďalší registrovaní užívatelia a dnes ich už má skoro každý skôr či neskôr zaregistrovaný užívateľ. Nová verzia sa nachádza na new.digg.com. To či ste pozvánku už dostal, zistíte jednoduchým prihlásením sa tými údajmi, ktoré ste používali aj na starom digg.com. Digg.com je momentálne podobným nástrojom ako vybrali.sme.sk. Oba patria k social media marketingu.Dnešným dňom sa však stáva o dosť prepracovanejším. Príde vybrali.sme.sk s niečím podobným?

Nový Digg je na prvý pohľad prehľadnejší,ešte viac sociálnejší a pre webmasterov/marketérov alebo akokoľvek to nazvete prináša väčšiu hodnotu.Do jednotlivých kategórií zaradil rôzne profily užívateľov. Tých si môžete prehliadať a následne na štýl twitteru kliknúť na tlačítko Follow. Vďaka tomu máte väčší prehľad o tom, ktorý Váš priateľ alebo profil, ktorého linky sa Vám páčia čokoľvek pridal. Ľahšie tak sledujete články, ktoré Vás zaujímajú a nie len články, ktoré sa dostanú na titulku.


Podobné riešenie ma Twitter. Dnes v prípade, že máte dostatok Nasledovníkov alebo nasledujete dostatoční počet ľudí, ďalší si Vás tiež sami nájdu. Aj nový digg viac prezentuje ľudí a profily, ktoré majú viac následovníkov. Mieša to takisto s úspechom článkov týchto ľudí na digg.com a tým čo zaujíma práve Vás.


Takisto môžete nájsť na Digg.com svojich priateľov pomocou rôznych služieb.


No a na základe ľudí, ktorých si vyberiete na základe tém a na základe ľudí, ktorých si tam nájdete ako svoje kontakty dostanete nakoniec svoje news. Prehľad toho, čo sa páči a za čo hlasujú ľudia s rovnakými názormi ako Vy.

Ak sa Vám to podobá na facebook, kde tiež vidíte, čo ktorý Váš priateľ zdieľa, má to oproti tomu jednu veľkú výhodu. Tu sa Vám zobrazujú články, za ktoré ľudia, ktorí majú podobné záujmy a chute ako vy, hlasujú.

Žiadne komentáre: